TOR VM Целулоидна лента 10м, 8мм е професионално средство за оформяне на зъбни реставрации с композит. Подходяща за фронтални и междудентални повърхности, лентата е прозрачна, гъвкава и лесна за изрязване, което позволява прецизност и контрол при всяко възстановяване.
Целулоидният материал е съвместим с всички фотополимеризиращи композити и осигурява визуален контрол върху обработвания участък. С широчина 8 мм и дължина 10 метра, този модел е подходящ за голям брой приложения в клиничната практика.
Предимства:
-
Гъвкава целулоидна лента, удобна за работа
-
Широчина 8 мм – идеална за тесни пространства и фронтална зона
-
Дължина 10 м – икономична и дълготрайна употреба
-
Осигурява гладка, естетична и компактна контактна повърхност
-
Съвместима с композитни и фотополимеризиращи материали
Употреба TOR VM Целулоидна лента:
Целулоидната лента TOR VM се изрязва според нужната дължина и се използва за изолиране или оформяне при възстановяване на зъби, особено при клас III и IV кавитети. Лентата се позиционира между зъбите и задържа материала в нужната форма. След втвърдяване на композита, лентата се отстранява, оставяйки гладък и анатомично точен завършек.
Идеална за използване при:
-
Възстановяване на фронтални зъби
-
Местата с ограничен достъп
-
Професионални естетични процедури
Защо да изберете TOR VM:
TOR VM е лидер в производството на стоматологични инструменти и консумативи. Със своята доказана ефективност, целулоидната лента TOR VM 8мм x 10м е предпочитан избор от стоматолозите, които държат на качество, прецизност и естетичен резултат.
Reviews
There are no reviews yet.